השקעות נדל”ן בישראל: ליווי רכישת/ מכירת דירה

מה חשוב לדעת כשמחליטים לעסוק בנדל”ן בישראל? (מכירה ו/או רכישה)

אנו ותיקים בתחום המקרקעין

משרדנו מטפל למעלה מ-20 שנה במקצועיות ובמומחיות במכירת דירה ורכישת דירה בין קונים ומוכרים. אנו כאן על מנת לעמוד לצדכם בכל התהליך!

איפה אנחנו שמים דגש בצד של מוכר הנכס?

בצד של המוכר אנו שמים את הדגש על מס השבח, היטל השבחה, העדר חריגות בניה, הזכויות בנכס וכד’ כאשר כל אחד מהנקודות דלעיל מצריך התייחסות אישית ובא בשיקולי כדאיות המכירה.

להגיע אלינו בתחילת התהליך

אנו ממליצים למוכר הדירה להגיע אלינו לפני שיש לו מכיר מסוכם עם קונה מכיוון שפעמים רבות המוכר מגיע לעוה”ד בשלב שכבר יש לו קונה על הפרק עם מחיר מסוכם וחבל שכך כי הוא ייתכן והוא ייצא בהפסד רב.

הדרך הנכונה היא עוד קודם הוצאת הדירה למכירה לפנות למשרדנו לבדיקת הנקודות האמורות לעיל ולבחון את כדאיות העסקה והאם יש מקום להעלות את מחיר המכירה ו/או להתייחס לבעיות כאלו ואחרות שעולות עם בחינת העסקה.

מתי מוציאים את הנכס לשוק?

רק לאחר שהנכס נבדק, לאחר שעניין המיסים נבחן ואחרי שמוכר הנכס נוכח לדעת כי אין שום בעיה מבחינתו ו/או מבחינת הנכס להוציא את הנכס למכירה, רק אז יש מקום להתקדם לשלב שני והוא הוצאת הנכס לשוק.

על מה אנו שמים זכוכית מגדלת ואילו בעיות יכולים לגלות?

כאשר אנו מייצגים  רוכש נכס, אנו שמים זכוכית מגדלת (!) על מהות הנכס הנמכר, האם יש מכשול כלשהו שעלול לעלות בהמשך ואשר בגינו לא ניתן יהיה לרשום את הזכויות בסוף ההליך ו/או לא ניתן יהיה לקבל משכנתא.

ישנן בעיות רבות שעלולות לעלות:

מס שבח גבוה על המוכר ואשר המוכר לא יוכל לעמוד בתשלום עקב עסקה אחרת בה הוא מתקשר   

בעיה מהותית בזכויות הנכס הנמכר   

חריגות בניה ו/או אפילו צווי הריסה

כל ההיבטים הללו צריכים להיבדק לפני הרכישה. חשוב לדעת כי פעמים רבות מגיעים רוכשי דירות מעוניינים לסגור את העסקה באופן מיידי וזו טעות נפוצה. אסור לתת לזמן להיות גורם ללחץ לסגור עסקה שמשקיעים בה כסף רב!

משרדנו נמצאים כאן כדי לדאוג בראש ובראשונה לכך שתוכלו להשלים את העסקה ושנוכל להעביר על שמכם את הזכויות בנכס.

צור קשר

השאירו פנייתכם וניצור אתכם קשר בהקדם:

Call Now Button