השקעות נדל”ן בחו”ל: ליווי רכישת/ מכירת דירה

מה חשוב לדעת בכל הנוגע לנדל”ן בחו”ל?

השקעות נדל”ן בחו”ל, תחום שהרבה רוכשים נחשפו אליו ומעט מאד באמת יודעים עליו.

יש שוני משמעותי ביותר בין רכישת נכס בישראל לבין רכישת נכס בארה”ב וחשוב לדעת זאת!

בארה”ב תיתכן סיטואציה שרכשת דירה והיא נרשמה על שמך, אך אין זה אומר שלא חלים עליה מיסים ו/או חובות כאלו ואחרים. מצב זה לא יקרה לעולם בישראל. בעוד שבישראל הנכס לא יעבור משם המוכר לשם הקונה עד למילוי כל ההתחייבויות ובכלל זאת: מיסים, ארנונה וחובות למיניהם על הנכס. בארה”ב סיטואציה כזו יכולה להתקיים ולכן, אם הרוכש רוצה לשמור על הנכס שלו עליו לשלם את החובות הרובצים עליו. כמובן, שבאפשרותו לתבוע את מוכרי הדירה אשר הינם בעלי החובות.

לכן, חשוב כי כתנאי ראשוני לפני רכישת הנכס חשוב ביותר לבדוק את מצבו המשפטי מכל הבחינות וכן את מצבו ההנדסי. רק לאחר בחינות אלו וקבלת ההחלטות בהתאם ניתן לגשת להליך בחינת חוזה הרכישה והחוזה מול חברת הניהול.

הצלחת ההשקעה תלויה בעיקרה בחברת הניהול. כל עוד חברת הניהול מתפקדת באופן נכון, הסיכוי להצלחת ההשקעה הוא כמעט וודאי. עם זאת במידה וחברת הניהול חדלה מלפעול ו/או מתפקדת באופן לא נכון , אזי יש כשלון מוחלט בהשקעה.

עו”ד גולדברג יהונתן מנהל פורום לרכישת דירות בארה”ב מזה 9 שנים והוא נותן שירותים משלב בחינת העסקה ועד לחתימה. כמו כן, ובמידה ויש דרישה לכך אנו נותנים גם שירות של מעקב אחר חברת הניהול ובמידת הצורך דואגים גם להחליף את חברת הניהול.

צור קשר

השאירו פנייתכם וניצור אתכם קשר בהקדם:

Call Now Button